Warszawa – noclegi blisko centrum

Nocleg blisko centrum to świetna sprawa, gdy wybieramy się do dużych miast. Możemy wtedy bez dodatkowych podróży zwiedzić na spokojnie całe miasto. Warszawa proponuje wiele ciekawych atrakcji i warto z nich skorzystać nie martwiąc się o transport.

Lama Rooms

To świetne miejsce dla osób, które poszukują noclegu blisko stadionu Narodowego. Komfortowe pokoje w spokojnych kolorach pozwolą na udany wypoczynek w stolicy. Lama Rooms akceptuje bezpłatnie zwierzęta, więc swobodnie można je zabrać, by wypocząć w stolicy.

https://www.noclegowo.pl/warszawa/33710-lama-rooms/

Przytulne mieszkanie

To mieszkanie mieści się zaledwie 250 m. od Starego Miasta. Bliżej chyba się już nie da, prawda? Idealny apartament dla dwójki osób, by miło spędzić czas w stolicy. Znajdziecie tu wszystko co najpotrzebniejsze. Mieszkanie jest również świetnie urządzone, dzięki czemu można poczuć się jak u siebie w domu.

https://www.noclegowo.pl/warszawa/r70423-250m-do-palacu-kultury-klimatyzacja/

Apartament Pańska

Położony jest w ścisłym centrum Warszawy, dzięki czemu do najbliższych atrakcji dzieli zaledwie kilka kroków. Apartament również świetnie wyposażony. Idealny na upały ze względu na obecną klimatyzację. Nie wolno jednak zabierać ze sobą zwierzaków, jeżeli planujesz zdecydowanie lepiej wybrać obiekt Lama Rooms.

https://www.noclegowo.pl/warszawa/r70421-panska-wifi-klimatyzacja-250m-do-palacu-kultury/

Mamy nadzieję, że nasze propozycje noclegów w centrum przypadły Wam do gustu. Ten wybór sprawi, że wypad do Warszawy na pewno będzie udane oraz zwiedzicie atrakcje stolicy bez większego problemu.